نامه‌ اردک اسرائیلی به هموطنانش

یک مسئول صهیونیست: مانند اردک شکار می‌شویم و هیچ امنیتی نداریم! – جراید

اردک اسرائیلی

از: سیکا اسرائیلی (اردک اسرائیلی) ⚫
به: هموطنانم ⚫

کوئک کوئک، یعنی شلوم
شلوم به نظامیان چیز … یعنی شهروندان عادی عزیزم در سرزمین موعود. البته درست است شما هیچکدامتان در اصل مثل من اسرائیلی نیستید و از کشورهای مختلف به کشور من آمده‌اید، جایی که خودم از آن بسیااار دورم. ولی خب من شما را هموطنان عزیز خودم میدانم. برای همین برایتان نامه مینویسم تا به شما روحیه بدهم.
شما آنجا با یک مشت فلسطینی طرف هستید که از خودشان هیچ ندارند حتی دستور ساخت و استفاده از سلاحشان را از ایرانیها میگیرند. ایرانی‌هایی که محاسباتشان هم غلط است. چرا که به عنوان مثال یک سردار ایرانی خطاب به ما گفته بود «شنا در دریای مدیترانه را تمرین کنید چراکه به زودی هیچ راهی جز به دریا گریختن ندارید» در حالی که او حساب این را نکرده بود که ما سیکا هستیم و خودمان شنا بلدیم و نیاز به یادگیری آن نداریم.
پس مقاومت کنید هموطنان! دوستانه میگویم فرار نکنید آخر اگر شما بروید و کشور من خالی شود هویت من چه میشود؟ دیگر مرا به چه نامی بخوانند؟ سیکا وشنا؟ (گرسنه) سیکا گوبتیم؟ (گاوشکم) سیکا خی‌کتار؟ (گرازدهن)
ما اینجا زیر دست ایرانی‌ها درحال مقاومتیم. هر روز و هرسال گردن بسیاری از ما را میبرند ولی ما همچنان مقاومت میکنیم و زیاد میشویم و به هر شکل ممکن نسلمان را زنده نگه میداریم. تا روزی که به شما بپیوندیم. کاش بودید و میدیدید چگونه این ایرانیها و علی الخصوص مازندرانیها گوشت ما را به دندان میکشند. حالا شما از چهار تا موشک و خمپاره ترسیده اید و فرار میکنید؟ خلاصه امیدوارم تا وقتی زنده ام پیروزی شما را ببینم. اما حیف مثل اینکه امشب صاحب ما مهمان دارد و قرار است ما غذای مهمانهایشان شویم. بدرود هموطنانم بدرود… از آن دنیا شما را دعا می‌کنم. بدرود… کوئک کوئک

۵/۵ - (۲ امتیاز)
هشتگ‌ها: اردک،اردک اسرائیلی،اسرائیل،جنگ اسرائیل و فلسطین،رژیم اشغالگر قدس،رژیم صهیونیستی،رژیم غاصب صهیونیستی،فلسطین،فلسطین اشغالی،مرگ بر اسرائیل

۲ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

کمک آمریکا به غزه؟!
مانع طرح مسکن ملی
keyboard_arrow_up