شلمون ۲۲

در پشت پرده روز دانش‌آموز چه می‌گذرد؟! شماره بیست و دوم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: شمر زمانه‌ات را قضاوت نکن، صدای نوار غزه، فردوسی و روز مازندران، نامه‌ای از یک کودک بهاراتی، مشکلات ریشی، آشنایی با عجایب جهان (۱)، به همراه آگهی املاک!

شلمون ۲۱

اردک‌های اسرائیلی! به‌پیش‌! شماره بیست و یکم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: بیانیه‌ی طوفانی نژاد برگزیده اردک‌ها، تابستان خود را چگونه گذراندید، بوهای ماه مهر، مریدزادگان و موسم تعلیم و تعلّم، پروژه‌ی مهسادزدی و بازگشت بی‌رحمانه‌ی صفحه‌ی «جیک!»

شلمون ۲۰

برید کنار نفتی نشید! شماره بیستم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: فواید انکارناپذیر پتروشیمی در مازندران، آشنایی با واژه‌ی دشون، برق رایگان، مریدان و تابستان، دِه نمک‌سود، فال به همراه تفسیر، و اعلامیه‌ی ختم صفحه‌ی «جیک!»

شلمون ۱۹

شلمون نوزدهم با کفتر می‌آید! این شماره با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای آخ‌دار: کسی چه می‌دونه، اندر باب آن ۵۰۰ تومان، تفسیر نقاشی، ما غلط کردیم که صلح انگاشتیم، تشریح معنی شیش روش، و چند آخ دیگر در صفحه‌ی «جیک!»

شلمون ۱۸

هیس! شلمون هجدهم را یواش بخوانید! این شماره با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهایی از قبیل: دست به راست نشو، کتاب و تأثیر آن در زندگی، فال نقاشی، قند پارسی، بالاخره یه روزی می‌فهمی، اندر باب سوختن اطفال، نیازمندی‌ها و چند مطلب داغ در صفحه‌ی «جیک!»

شلمون ۱۷

با شلمون هفدهم به قیافه‌ی تورّم پوزخند بزنید! همراه با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: عکس کمتردیده‌شده از تورم، جلسه رسمی است، رزین چیست و چرا، پیش‌بینی دربی آینده با فال نقاشی، خسته‌نامه، شورای رفاقت، ورم مهندس، و مطالب طنز دیگر در صفحه‌ی «جیک!»
طبرستان، تبرستان، قبرستان