شلمون ۲۵

شماره بیست و پنجم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای داغ: درنده مُردنیست، شیخ پاسخ می‌دهد، وجه تسمیه پتی‌بور، ما شیریم، عجیب اما چرت و پرت، یک دنیا بدهکاری، بازی زیرپوستی با کودک و چند آگهی با ظرفیت استخدام بالا!

شلمون ۲۴

با ما تکلیف خود را احساس کنید! شماره بیست و چهارم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای داغ: رونمایی از زالوگرام، انتخاب یا اِندِخواب؟، آشنایی با پسپلخ، کرامات‌نامه جدید، کف زیباکلام، آه شاهی، گل منو اذیت نکنین، اسوه آزادی و ستون آگهی املاک!

شلمون ۲۳

حضرت حافظ در افق محو شد! شماره بیست و سوم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: رونمایی از سامانه فال طنز شلمون، کریسمس آریایی، کرامات‌نامه: اندر احوالات شبی، شکار با تخم هندوانه، آشنایی با دشو، ابلاغیه یک انسان اوریجینال، آگهی املاک و جدول یلدایی با جایزه!

شلمون ۲۲

در پشت پرده روز دانش‌آموز چه می‌گذرد؟! شماره بیست و دوم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: شمر زمانه‌ات را قضاوت نکن، صدای نوار غزه، فردوسی و روز مازندران، نامه‌ای از یک کودک بهاراتی، مشکلات ریشی، آشنایی با عجایب جهان (۱)، به همراه آگهی املاک!

شلمون ۲۱

اردک‌های اسرائیلی! به‌پیش‌! شماره بیست و یکم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: بیانیه‌ی طوفانی نژاد برگزیده اردک‌ها، تابستان خود را چگونه گذراندید، بوهای ماه مهر، مریدزادگان و موسم تعلیم و تعلّم، پروژه‌ی مهسادزدی و بازگشت بی‌رحمانه‌ی صفحه‌ی «جیک!»

شلمون ۲۰

برید کنار نفتی نشید! شماره بیستم شلمون با طنزنوشته‌ها و کاریکاتورهای جدید: فواید انکارناپذیر پتروشیمی در مازندران، آشنایی با واژه‌ی دشون، برق رایگان، مریدان و تابستان، دِه نمک‌سود، فال به همراه تفسیر، و اعلامیه‌ی ختم صفحه‌ی «جیک!»
جاسوس انگلیسی با جای مهر روی پیشونی!
پاک کردن شعارهای ضداستعماری از دیوار سفارت انگلیس توسط سفیر و عده‌ای فریب خورده
مشت تورم
keyboard_arrow_up